22 juni 2017
Ik kom nog even terug op bovenstaand antwoord. Dat gaat over de eindsituatie. Tijdens de werkzaamheden aan de ringweg moet het Oude Winschoterdiep wel worden gestremd.
22 juni 2017
Waar woon je Patrick? De huidige op- en afritten bij de Hereweg verdwijnen, maar je kunt straks nog steeds bij de Hereweg de ringweg op en af. Aan de noordkant van de zuidelijke ringweg komt een nieuwe weg in twee richtingen, die de Hereweg verbindt met de Brailleweg en het Julianaplein. Via deze verbindingsweg kun je dus ook in de toekomst vanaf de Hereweg naar de zuidelijke ringweg en omgekeerd.
20 juni 2017
Ja, die weg blijft open. Daarmee blijft uw huis vanaf de Helperzoom bereikbaar. Onzer excuses dat we u niet per brief hebben geïnformeerd. We houden u voortaan op de hoogte van de werkzaamheden rond uw huis.
19 juni 2017
Eltjo, het Oude Winschoterdiep blijft open voor kleine bootjes. De zuidelijke ringweg loopt straks onder het kanaal door. De diepte van het water is gemiddeld 50 cm; aan de westkant iets dieper en aan de oostkant iets minder diep. Ook nu is het kanaal afgesloten voor scheepvaart. De vaste brug in het verlengde van de Meeuwerderbaan blijft liggen. Je kunt er nu en straks in een kano of een laag bootje onderdoor. Het oorspronkelijke plan was om het Oude Winschoterdiep ter plekke van de zuidelijke ringweg te dempen. Dat is niet meer nodig. Heb ik hiermee je vraag beantwoord?
19 juni 2017
Uw huis blijft bereikbaar op dezelfde wijze als DUO bereikbaar blijft. Dus via de afrit Oosterpoort, dan naar de Meeuwerderbaan en zo naar de Helperzoom.
15 juni 2017
Welke woningen het betreft, is in 2014 bekend geworden. De bewoners en de eigenaren van de woningen zijn toen geïnformeerd, ook de betrokken woningcorporaties. Het gaat hierbij niet om woningen aan de Maaslaan. Vanzelfsprekend houden wij onze afspraak in ere om de Huurdersvereniging Patrimonium Groningen Zuid te informeren over zaken die spelen voor de bewoners van de Maaslaan en de Van Eedenstraat.
7 juni 2017
Peter, het plan voor de fietstunnel bij De Papiermolen moet nog verder worden uitgewerkt. Daarbij is ook het gebruik van de tunnel door vleermuizen een punt van aandacht.
6 juni 2017
Mark, voorafgaand aan de werkzaamheden is berekend welke gebouwen mogelijk trillingshinder kunnen ondervinden van de werkzaamheden. Op basis hiervan is een contourlijn getrokken. De gebouwen aan de H.L. Wichersstraat vallen binnen deze contourlijn. Bij deze gebouwen is een bouwkundige opname gedaan. De gebouwen aan de straten die jij noemt, vallen buiten de contourlijn.
1 juni 2017
@Maartje: excuses voor ons late antwoord. Net als u, vinden wij het belangrijk dat de wijk Helpman veilig te bereiken blijft. Het verkeersmaatregelenplan in Helpman/Coendersborg is nu klaar. De situatie in de wijk zelf hoeft niet meer veranderd te worden. Dankzij het verkeersplan is het grootste deel van de wijk een 30 km/uur-gebied geworden. Daarin staat de veiligheid van fietsers en voetgangers voorop. De wijk blijft ook goed bereikbaar tijdens de werkzaamheden aan de ringweg. Wel zullen er in de omgeving van de wijk regelmatig omleidingen nodig zijn. Bij het uitvoeren van de werkzaamheden probeert de aannemer de hinder zo veel mogelijk te beperken en hij zal daarbij ook de veiligheid borgen. Voor de duidelijkheid: de ringweg gaat tijdens de ombouw niet compleet dicht. In beide richtingen blijven – met uitzondering van een aantal weekenden – steeds twee, versmalde rijstroken open. Op onze website en ook op die van Groningen Bereikbaar kunt u actuele informatie vinden over de uitvoering van de werkzaamheden en de actuele omleidingen. Het project Aanpak Ring Zuid is niet het enige uitvoeringsproject in de stad. Daarom vindt u op de site van Groninger Bereikbaar ook informatie over de andere projecten die de komende periode in uitvoering komen, zodat de verkeersgebruikers – zowel de automobilisten als de fietsers – zo goed mogelijk wordt geïnformeerd.
22 mei 2017
Dank voor uw melding. De aannemer heeft contact met u gehad. We nemen alle klachten en reacties serieus en kijken wat we een volgende keer kunnen verbeteren. De werkzaamheden aan de Griffeweg duren nog twee dagen. https://www.aanpakringzuid.nl/actueel/nieuws/werkzaamheden-griffeweg-19-20-21-22-en-23-mei (Hier) leest u wat er nog gedaan moet worden.