Video: Opening afrit Groningen-Centrum vanuit Drachten op vrijdagavond 4 oktober
Op vrijdag 4 oktober 2024 gaat de afrit open van de A7/N7 naar Groningen-Centrum, voor verkeer vanaf Hoogkerk/Drachten. In deze video vertelt Friso Jongeneel van Combinatie Herepoort over de laatste werkzaamheden. Eric Bos, voorzitter Groningen City Club, legt uit hoe belangrijk de nieuwe afrit is voor de ondernemers in de binnenstad.
De nieuwe afrit Groningen-Centrum, die vrijdagavond 4 oktober om 20 uur open gaat, is op het kaartje met een groene lijn aangegeven. Kom je vanaf de afrit dan ben je verplicht om hier rechts af te slaan richting centrum.

Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Op de zuidelijke ringweg is de maximale snelheid 80 km/uur. Ondanks de vele matrixborden die de snelheid aangeven, zijn er nog altijd mensen die het nodig vinden harder te rijden. Waarom staan er eigenlijk geen flitspalen langs de zuidelijke ringweg?




Rondom de Meeuwerderbaan verandert het straatbeeld snel. Bekijk hoe de nieuwe inrichting vorm krijgt in deze foto-update van april 2025.
Komend weekend zijn we bezig met het oplossen van restpunten bij het viaduct van de A28 op de Brailleweg. Vanwege de werkzaamheden is de onderdoorgang afgesloten, behalve voor het verkeer vanaf de afrit. Ook de oprit vanaf de Brailleweg/Vondellaan is dicht.