De zuidelijke ringweg is bijna klaar, maar nog niet helemaal. Een aantal delen van het project lijken al af, maar dat is niet altijd zo. We zijn op meerdere plekken nog restpunten aan het afwerken. Daarvoor zijn tot 1 april meerdere nachtafsluitingen nodig.
Waarom in de nacht?
Voor veel werkzaamheden die we doen, moeten we vanwege de veiligheid een weg of een deel van de weg afsluiten. Om overlast in het verkeer te voorkomen, voeren we een aantal werkzaamheden ’s nachts uit. De werkzaamheden veroorzaken over het algemeen geen geluidsoverlast. Als we werkzaamheden inplannen die wel geluidsoverlast veroorzaken, stellen we omwonenden op de hoogte.
Restpunten
Nu de meeste werkzaamheden zijn uitgevoerd, zijn er nog restpunten over. Net als bij het bouwen van een huis. Bij ons project gaat het bijvoorbeeld om verlichting herstellen, borden (ver)plaatsen of juist borden weghalen. Waar het nodig is, verwijderen we graffiti.
Omleidingen
De wegafsluitingen hebben vrijwel alleen gevolgen voor het autoverkeer. De afsluitingen en de bijbehorende omleidingen worden aangegeven met de bekende gele borden. Als je een afsluiting tegenkomt, kan je het beste de gele borden volgen voor de omleiding.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Met precisie en teamwork is de nieuwe voetgangersbrug over de Julianavijver (bij het Julianaplein) succesvol geplaatst. De brug arriveerde per transportvoertuig en werd met een grote kraan op haar plek gehesen. De medewerkers hielpen stap voor stap om alles veilig en precies te laten verlopen. Bekijk in dit fotoalbum hoe de brug is geplaatst!
Combinatie Herepoort is begonnen met de aanleg van het Zuiderplantsoen, het nieuwe park dat op de deksels van de verdiepte ligging komt. Ontwerper van het park is Paul Kersten, landschapsarchitect bij het Rotterdamse bureau wUrck.
Vrijdagnacht 21 februari vanaf 21.00 uur tot zaterdagochtend 09.00 uur is de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg richting Hoogezand volledig dicht. We gaan hier onder andere graffiti verwijderen. In eerste instantie waren deze werkzaamheden voor zaterdag overdag gepland.