Vandaag hebben we een nieuwe webcam geplaatst bij het Julianaplein. De webcam staat bij de Brailleweg, ter hoogte van de bouwketen. De webcam is gericht op de tijdelijke Julianabrug. Via deze webcam is de komende weken de sloop van de tijdelijke brug en het afbouwen van de nieuwe Julianabrug goed te volgen.
De webcams op onze website zijn enorm populair. Veel mensen kijken regelmatig of af en toe mee naar de rechtstreekse beelden vanaf de bouwplaatsen. Via de webcams is de voortgang van het project Aanpak Ring Zuid vanuit de luie stoel te volgen.
Op onze website zijn nu zes webcams te vinden:
- Vrijheidsplein
- Julianaplein
- Oostelijke in- en uitgang verdiepte ligging
- Verdiepte ligging
- Europaweg
- Brailleweg/Julianabrug
Ze staan alle zes op onze pagina webcams.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Op deze luchtfoto's van Rijkswaterstaat zie je onder andere de voortgang van de aanleg van het Zuiderplantsoen. Ook laten we het eindresultaat zien van de vernieuwde Máximaweg, het Julianaplein, het Vrijheidsplein en de dubbele rotonde Stadspark/Corpus den Hoorn.
Op de zuidelijke ringweg is de maximale snelheid 80 km/uur. Ondanks de vele matrixborden die de snelheid aangeven, zijn er nog altijd mensen die het nodig vinden harder te rijden. Waarom staan er eigenlijk geen flitspalen langs de zuidelijke ringweg?




Rondom de Meeuwerderbaan verandert het straatbeeld snel. Bekijk hoe de nieuwe inrichting vorm krijgt in deze foto-update van april 2025.