Nachtelijk milieuhygiënisch onderzoek in de periode 5 tot 16 september
In de periode van 5 september tot 19 september worden 's nachts op verschillende locaties op de zuidelijke ringweg asfalt- en constructieboringen gedaan. Dit gebeurt in opdracht van Combinatie Herepoort. De verwachting is dat dit weinig hinder zal geven.
Milieuhygiënisch onderzoek
Bij de nachtelijke werkzaamheden worden monsters genomen voor milieuhygiënisch onderzoek van het asfalt. Zo weet Combinatie Herepoort welke stoffen het asfalt bevat, zodat ze hier rekening mee kan houden als ze het in de nabije toekomst gaat frezen en afvoeren.
Omwonenden kunnen enige geluidshinder verwachten. De overlast duurt ongeveer een kwartier per locatie. De volgende locatie is vervolgens weer 50 of 100 meter verderop. De aannemer zal zijn uiterste best doen om de overlast tot een minimum te beperken. Voor het verkeer zal tijdens de onderzoeken een beperkt aantal rijstroken beschikbaar zijn.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Op deze luchtfoto's van Rijkswaterstaat zie je onder andere de voortgang van de aanleg van het Zuiderplantsoen. Ook laten we het eindresultaat zien van de vernieuwde Máximaweg, het Julianaplein, het Vrijheidsplein en de dubbele rotonde Stadspark/Corpus den Hoorn.
Op de zuidelijke ringweg is de maximale snelheid 80 km/uur. Ondanks de vele matrixborden die de snelheid aangeven, zijn er nog altijd mensen die het nodig vinden harder te rijden. Waarom staan er eigenlijk geen flitspalen langs de zuidelijke ringweg?




Rondom de Meeuwerderbaan verandert het straatbeeld snel. Bekijk hoe de nieuwe inrichting vorm krijgt in deze foto-update van april 2025.