
Informatiemarkten gewijzigde plannen op 20 en 21 juni
Op vrijdag 20 en zaterdag 21 juni bent u van harte welkom op de informatiemarkten van Aanpak Ring Zuid in MartiniPlaza. Via onder andere een film, een maquette, informatiepanelen en interactieve bolfoto’s krijgt u een goed beeld van het gewijzigde plan en de aanpassingen hierin.
Medewerkers van projectorganisatie Aanpak Ring Zuid staan paraat om uw vragen te beantwoorden. U kunt op deze informatiemarkten niet formeel op de plannen reageren. De informatiemarkt laat zien hoe het gaat worden als de minister onder het huidige plan haar handtekening zet. Dat gebeurt naar verwachting eind september of begin oktober.
Op vrijdag 20 juni is de informatiemarkt van 15.00 tot 21.00 uur. Zaterdag 21 juni bent u welkom tussen 10.00 en 17.00 uur.
In september 2013 hield Aanpak Ring Zuid ook al informatiemarkten in MartiniPlaza. Daar kwamen in totaal zo’n 800 belangstellenden op af.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Op deze luchtfoto's van Rijkswaterstaat zie je onder andere de voortgang van de aanleg van het Zuiderplantsoen. Ook laten we het eindresultaat zien van de vernieuwde Máximaweg, het Julianaplein, het Vrijheidsplein en de dubbele rotonde Stadspark/Corpus den Hoorn.
Op de zuidelijke ringweg is de maximale snelheid 80 km/uur. Ondanks de vele matrixborden die de snelheid aangeven, zijn er nog altijd mensen die het nodig vinden harder te rijden. Waarom staan er eigenlijk geen flitspalen langs de zuidelijke ringweg?




Rondom de Meeuwerderbaan verandert het straatbeeld snel. Bekijk hoe de nieuwe inrichting vorm krijgt in deze foto-update van april 2025.